ORTOTICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o.
Kamenná 178/7, 639 00 Brno-Štýřice, CZ
Tel.: 531 012 151     Mobil: 773 832 028
E-mail: monika.obhlidalova@ortoprotetika-brno.cz

Ortopedické pomůcky Brno

Rádi bychom vám představili naši firmu ORTOPEDICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o., která se specializuje na výrobu individuálních ortopedických pomůcek a prodej sériových ortopedických pomůcek již od roku 1993. Pokud hledáte zkušeného a především renomovaného výrobce ortopedických pomůcek v Brně, pak se obraťte na naši společnost. Nejen pro klienty z Brna a okolí jsme připraveni zhotovit individuální ortopedickou pomůcku a být nápomocni při výběru vaší sériové ortopedické pomůcky. Postarají se o vás odborně kvalifikovaní pracovníci registrovaní na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Patříme k předním českým firmám v oblasti výroby individuálních ortopedicko-protetických pomůcek, proto nás neváhejte kdykoliv oslovit na níže uvedeném kontaktu:

ORTOPEDICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o.

Kamenná 178/7

639 00 Brno-Štýřice,

Tel.: 531 012 151

E-mail: ​ema.hegerova@ortoprotetika-brno.cz

 

Obraťte se přímo na nás, jako dodavatele individuálně vyráběných ortopedických pomůcek. Od nás můžete očekávat příjemné zázemí, citlivý a individuální přístup. ORTOPEDICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o. vyrábí  prvotřídní ortopedické pomůcky splňující tři základní kritéria: funkci, komfort a vzhled. Dlouholeté zkušenosti i vlastní vývoj a výzkum v dané oblasti nám pomohli stát se jedním z předních producentů individuálně vyráběných proteticko-ortopedických pomůcek na českém trhu.

Jak objednat ortopedické pomůcky u ORTOPEDICKO PROTETICKÉHO CENTRA s.r.o.?

U individuálně vyráběných ortopedických pomůcek je bezpodmínečně nutné, aby se zákazník dostavil na protetické pracoviště v Brně osobně. Pro objednání na konkrétní termín můžete využít stránky Objednat návštěvu. Zde bude na základě konzultace vyspecifikováno zhotovení ortopedické pomůcky za pomoci odborně kvalifikovaného pracovníka.

Pokud nevyžaduje váš zdravotní stav zhotovení individuální protetické pomůcky, pak si můžete vybrat standardizované výrobky na našem e-shopu, přičemž je možné si ortopedické pomůcky vyzvednou osobně na centrále v Brně. Nejžádanější jsou: