ORTOTICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o.
Kamenná 178/7, 639 00 Brno-Štýřice, CZ
Tel.: 531 012 151     Mobil: 773 832 028
E-mail: monika.obhlidalova@ortoprotetika-brno.cz

Dia obuv SHAPER

Certifikovaná diabetická obuv

Toto zboží nelze objednávat přes e-shop. Na základě individuálně naměřených hodnot dodáme obuv přesně podle Vašich potřeb.

!!! Cena nyní 2 500 Kč !!!

Dámská obuv

SHAPER 001

5 000 Kč   2 500 Kč

SHAPER 011

5 000 Kč   2 500 Kč

SHAPER 002

5 000 Kč   2 500 Kč

SHAPER 012

5 000 Kč   2 500 Kč

Pánská obuv

SHAPER 003

5 000 Kč   2 500 Kč

SHAPER 013

5 000 Kč   2 500 Kč

SHAPER 004

5 000 Kč   2 500 Kč

SHAPER 014

5 000 Kč   2 500 Kč

O obuvi

Obuv pro diabetiky SHAPER je unikátní produkt, který spojuje výsledky výzkumu a měření více než 2 000 pacientů s diabetem na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením prof. MUDr. Milana Kvapila, CSc., MBA, odborné poznatky lékařů specialistů v oblasti prevence a léčby nemoci a požadavky technologů a designérů na využití moderních technologií a kvalitních materiálů.

Tvar kopyta a dostatek prostoru uvnitř obuvi, hlavně v prstové části, respektují potřebu chodidel na fixaci a zároveň volnost chodidel při změně objemu během dne.

Konstrukce obuvi a střih svršku splňují požadavky na bezpečný vnitřní prostor obuvi a použité materiály navíc vytvářejí maximální pohodlí při chůzi.

Díky přesnému určení výskytu ischemických a neuropatických míst na chodidlech diabetiků, jsme vyvinuli unikátní stélku, která chrání tato místa a preventuje vznik vředových onemocnění.

Konstrukce obuvi snižuje riziko vzniku otlaků a nehojících se poranění, které mohou vést až k amputaci (tzv. syndrom diabetické nohy).

 

Konstrukce DIA obuvi

Vnitřní prostor obuvi:

Respektuje nejen existující, ale i budoucí poškození chodidla diabetiků (tzv. syndrom diabetické nohy).Spolehlivě brání zhoršování příznaků. Preventivně chrání chodidla diabetiků dosud syndromem nezasažené. Zabraňuje otlakům a reflektuje častou neuropatii diabetiků.

Svršek:

Je schopen kompenzovat lehké deformity chodidla. Vyhovuje zákazníkům se 3-4 různými velikostmi nártu. Kvalitní hydrofobní hovězinová useň.

Podšívka:

Příjemná na dotek (připomíná samet). Moderní technologie sešití,která kombinuje maximální pevnost s takovou jemností spojení, že steh při chůzi vůbec není cítit.

Unikátní vkládací stélka:

Chrání ohrožená ischemická a neuropatická místa na chodidle. Preventuje vznik vředových onemocnění. Příjemná na dotyk (připomíná samet). Antibakteriální provedení s absencí stříbra, které moderní medicína dnes již nedoporučuje.

Napínací stélka:

Osazena vrstvou z paměťové pěny. Zajišťuje mikro dynamiku chodidla.

Podešev:

Nově vyvinutá konstrukce se speciální geometrií nášlapu. Respektuje specifika v chůzi diabetiků – napomáhá odvalování. Jemně profilovaný dezén s protiskluzovými vlastnostmi. Anti-shock – pohlcuje otřesy během chůze.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        rozklad-web2                                  

Kvalita

Na výrobu obuvi pro diabetiky SHAPER byly použity moderní materiály, které jsou zároveň vysoce kvalitní. Technologická, materiálová a výrobní řešení obuvi maximálně chrání citlivé chodidlo diabetika.

Jedinečný design

Návrh obuvi zpracovala MgA. Jana Buch z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, která má zkušenosti s navrhováním obuvi po celém světě. Cílem bylo vytvořit botu, která se Vám bude líbit a zároveň Vám bude pomáhat.

Instituce

Víceúčelová obuv pro diabetiky s optimalizovanou konstrukcí SHAPER je chráněná patentem a certifikovaná Institutem pro testování a certifikaci (ITC) ve Zlíně. Splňuje normu ČSN 79 5600:2005.

Celkové řešení

Obuv pro diabetiky SHAPER zajišťuje unikátní funkčnost celého systému ochrany chodidel diabetických pacientů pouze jako celek. Samostatné části vložené do obuvi jiné konstrukce nefungují správně!

Reference

prof. MUDr. Milan Kvapil, CSc., MBA

přednosta Interní kliniky FN v Motole a 2. LF UK a prezident Diabetické asociace ČR

Diaboty SHAPER mohu vřele doporučit všem pacientům s cukrovkou. Unikátní technologie obsažené v této obuvi byly vyvinuty na základě nejnovějších vědeckých poznatků o prevenci syndromu diabetické nohy a správné konstrukci profylaktické obuvi.

Dámská obuv

SHAPER 001 SHAPER 011
SHAPER 002 SHAPER 012
   
   
   
   
Pánská obuv
           
SHAPER 003 SHAPER 013
SHAPER 004 SHAPER 014

 

 

Bohužel, ve zvolené kategorii nebyl nalezen žádný produkt.

Performance and prestige rolex replicas Rolex watches in United States -