ORTOTICKO PROTETICKÉ CENTRUM s.r.o.
Kamenná 178/7, 639 00 Brno-Štýřice, CZ
Tel.: 531 012 151     Mobil: 773 832 028
E-mail: monika.obhlidalova@ortoprotetika-brno.cz

Obuv Peter Legwood

 

 

 

 

 

 

Toto zboží nelze objednávat přes e-shop. Obuv se individuálně upravuje přesně podle Vašich potřeb.

Obuv je možné si zakoupit na našem hlavním pracovišti v Brně i na výjezdových pracovištích prostřednictvím našich pracovníků.

    

 

 

 

 

 

 

Peter Legwood - Každý váš krok za to stojí - YouTube

Již po několika týdnech pravidelného nošení obuvi pocítíte rozdíl. Peter Legwood díky systému AEQUOS pomáhá od bolesti zad, nohou a kloubů. Obuv značky Peter Legwood je charakteristická svým tvarovaným povrchem, který podpírá chodidlo. Garantuje lepší rovinu kloubů a snižuje riziko nesprávných rotací s následkem opotřebení zejména kolen a kyčlí. Systém AEQUOS pomáhá držet chodidlo v optimální pozici, umožňuje kloubům být ve správném postavení a pracovat vždy perfektně v ose. Pánev a ramena se znovu vyrovnávají. Záda se napřimují a zlepšuje se celkové držení těla.

Bubble dětská obuv je charakteristická větší hloubkou boty a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Je založena na patentovaném systému AEQUOS. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí. 

Botičky jsou vhodné do školy i školky jako přezůvky.

Tento model je dodáván ve velikostech (dvojčíslí) č. 24–25, 26–27, 28–29, 30–31, 32–33, 34-35. Ve větších velikostech navazuje model Dolphin.

Obuv je upravitelná na míru. Neváhejte využít proškolený personál, který poradí s výběrem, popřípadě s úpravou obuvi.

Dolphin je obuv určená ženám nebo větším dětem. Pata boty je zvýšena o 10 % pro větší oporu a lepší držení nohy. Oceníte ji také pro její velkou odolnost. Využívá patentovaného systému AEQUOS.  Je velmi často používána jako pracovní obuv (ve zdravotnictví, školství apod.). Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 41.

Na léto pak může být pro zákazníka pohodlná obuv Shark. Jsou to zdravotní žabky, jejichž funkčnost je založena na systému AEQUOS. Jedná se o flexibilní obuv, kterou můžete nosit ve městě i na pláži. Tento model je dodáván i pro muže v barevných variantách ve velikostech (dvojčíslí) 35-36 až 45-46.